Popularna gra Snejk powraca! Codziennie do wygrania niesamowite nagrody.
Login:
Hasło:
Czy lubisz emocje związane z rywalizacją i zdobywaniem nagród?

Jeżeli tak dobrze trafiłeś!

Snejk jest grą, którą każdy z nas dobrze zna z telefonów komórkowych. Wystarczy że zagrasz w naszą grę i będziesz danego dnia lepszy od innych grających a wygrasz jedną z niesamowitych nagród do wyboru!



Codziennie osoba, która podczas 1 gry w snejka zdobędzie najwięcej punktów wygrywa jedną z nagród do wyboru, otrzymuje zwrot wszystkich kredytów wydanych tego dnia na grę oraz dostaje 20 kredytów bonusowych. Twój wynik będzie się liczył również w rankingu miesiąca gdzie główna nagroda to konsola do gier SONY PLAYSTATION 4 SLIM 1TB.

Osoba która zajmuje w rankingu dziennym 2 miejsce otrzymuje zwrot 50 % wydanych na grę kredytów + 10 kredytów bonusu.

Osobą która zajmuje w rankingu dziennym 3 miejsce otrzymuje zwrot 25 % wydanych na grę kredytów + 5 kredytów bonusu.

W razie sytuacji w której 2 osoby zdobywają tą samą liczbę punktów liczy się czas gry!
Raz w miesiącu do wygrania jest nagroda miesiąca dla osoby która w danym miesiącu zdobędzie najwięcej punktów w 1 grze!

Jeżeli więc wygrasz któregoś dnia nagrodę Twój wynik będzie liczył się w rankingu miesiąca. Jeżeli okaże się, że to najlepszy wynik w miesiącu zgarniasz nagrodę główną!

Aktualnie nagrodą miesiąca dla najlepszego gracza jest konsola do gier XBOX 360 SLIM 4GB + KINECT + GRA lub do wyboru 1000 zł w gotówce! Za drugie miejsce w rankingu miesiąca przygotowaliśmy 500 kredytów , za 3 zaś 300 kredytów.




1. Kup kredyty jeżeli ich nie posiadasz lub poleć snejka innym i zdobądź je za darmo , 1 kredyt = 1 gra.

2. Kliknij w odnośnik "GRAJ" po zalogowaniu.

3. Zapoznaj się z instrukcją wyświetlaną przed grą. Zacznij grę "spacją" , zbieraj pojawiające się jabłka , omijaj przeszkody. Czym więcej jabłek zbierzesz tym wąż będzie się szybciej poruszał ( są 3 poziomy szybkości ).

4. Gdy skusisz możesz grać ponownie bądź zamknąć okno z grą , w tym momencie Twój wynik trafi do rankingu jeżeli jest to jeden z pięciu najlepszych wyników danego dnia. Ranking aktualizowany jest raz na godzinę.

5. Zgarniaj nagrody! Nagradzamy 3 najlepsze wyniki danego dnia. Informacje o nagrodach znajdziesz wyżej , zapoznając się z wszystkimi informacjami zawartymi w punkcie "O co tu chodzi i jak to działa"
Rejestracja konta jest niezbędna do gry w snejka. Załóż konto za darmo klikając tutaj.
Graj w snejka zdobywając przy tym największą liczbę punktów i walcz o konsolę PLAYSTATION 4 SLIM 1TB.
Codziennie osoba, która zdobędzie najwięcej punktów w 1 grze wygrywa nagrodę dnia do wyboru. Otrzymuje także zwrot wydanych kredytów. Na najlepszego gracza w każdym miesiącu czeka konsola SONY PLAYSTATION 4 SLIM 1TB

>> ZOBACZ NAGRODY <<